وب سایت عمارها

این وبسایت در جهت ترویج فرهنگ ایثار و شهادت و مبارزه با جنگ نرم دشمن راه اندازی شده است

وب سایت عمارها

این وبسایت در جهت ترویج فرهنگ ایثار و شهادت و مبارزه با جنگ نرم دشمن راه اندازی شده است

طبقه بندی موضوعی
آخرین نظرات
غرب کوچک‌تر از آن است که ملت ایران را به زانو درآورد

خبرگزاری فارس: رهبر معظم انقلاب فرمودند: غربی‌ها تسلیم شدن ملت ایران را دنبال می‌کنند اما کوچک تر از این حرفها هستند که ملت ایران را به زانو در آورند.

خبرگزاری فارس: غرب کوچک‌تر از آن است که ملت ایران را به زانو درآورد
گزارش تصویری مرتبط

-------------------------------

به گزارش گروه سیاسی خبرگزاری فارس به نقل از پایگاه اطلاع رسانی مقام معظم رهبری، رهبر معظم انقلاب اسلامی صبح امروز(سه شنبه) در دیدار "برگزیدگان قشرها و صنوف مختلف"، و مسئولان اداری استان خراسان شمالی، خدمت بی منت به آحاد مردم را نعمتی الهی برای مسئولان کشور خواندند و با اشاره به خدعه تبلیغاتی ـ سیاسی رسانه های غربی درباره علت فشارها بر ایران تأکید کردند: بر خلاف دروغهای مکرر غربی ها، ما میز مذاکره درباره مسائل گوناگون از جمله هسته ای را ترک نکرده بودیم که به آن بازگردیم، آنها در واقع تسلیم شدن ملت ایران را دنبال می کنند اما، کوچکتر از این حرفها هستند.

حضرت آیت الله خامنه ای، خدمتگزاری به مردم را، افتخاری حقیقی دانستند و افزودند: بزرگان اهل معرفت، ضمن تأکید فراوان به ذکر و عبادات و توکل، گاه خدمت به مردم را به عبادات دیگر ترجیح می دادند.

ایشان همه خدمتگزاران به مردم را اعم از مسئولان و مدیران کشور و کسانی که در شکلهای غیر رسمی به اقتصاد و فرهنگ و دین مردم خدمت میکنند، به شکر این لطف الهی توصیه کردند و افزودند: در خدمتگزاری، به همه مردم نگاه یکسان داشته باشید و تفاوتی میان هیچکس قائل نشوید.

رهبر انقلاب همت بلند و مضاعف در خدمتگزاری را موجب برکات بیشتر برشمردند و افزودند: همت مضاعف نیازمند کار مضاعف است ضمن اینکه کار مضاعف در پرکاری خلاصه نمی شود بلکه به معنای "کار کیفی، دقیق، برنامه ریزی شده، کارشناسی شده، مستمر، پیگیر و همراه با مشورت" است.

حضرت آیت الله خامنه ای، با اشاره به نیاز جدی کشور به کار و تلاش خاطر نشان کردند: دشمن هرگاه، ضعفی را در کشور احساس کند روحیه می گیرد و آماده هجوم و فشار می شود و هر وقت کار و حرکت موثر و بزرگی را ببیند با ناامیدی درصدد تحت شعاع قرار دادن آن بر می­آید بنابراین، همه بویژه مدیران و مسئولان کشور با کار و تلاش بی وقفه، روحیه امید و نشاط را در جامعه تقویت کنند.

ایشان در همین زمینه بار دیگر این واقعیت را خاطر نشان کردند که: هر حرکتی که نشان دهنده یأس و خستگی و اختلاف باشد بدون تردید به ضرر "مصالح کشور و پیشرفت و عزت ملی" است.

رهبر انقلاب، رشد و پیشرفت دهها برابری ایران در سی و سه سال اخیر را که به رغم همه فشارها، تهدیدها و توطئه های دشمنان صورت گرفته نشان دهنده وجود یک نیروی "درونی، سازنده و حقیقی در کشور" دانستند و افزودند: این واقعیت مشهود و انکار ناپذیر، نشان می دهد که ما در مقابله با دشمنان، دستمان پر است و می توانیم بر آنها غلبه کنیم.

حضرت آیت الله خامنه ای با اشاره به پیشرفت خوب در ادبیات مقابله با زورگویان جهانی افزودند: یکی از عرصه های پیکار با دشمنان، عرصه حرف زدن های بین المللی است که مسئولان ما امروز در پشت میز مذاکرات گوناگون و تریبون ها، حرف های پخته، جامع، جالب و درست میزنند.

ایشان با یادآوری تسلط صهیونیستها بر اغلب رسانه های غربی و اروپایی افزودند: این رسانه ها بگونه ای خبر سازی، جهت سازی و تلقین می کنند که حتی سیاستمداران غربی نیز تحت تأثیر القائات آنها قرار می گیرند که این نکته مهمی است.

حضرت آیت الله خامنه ای با اشاره به تبلیغات رایج در رسانه های غربی ـ صهیونیستی افزودند: آنها در یک خدعه و تقلب تبلیغاتی، مدام می گویند علت فشارها به ایران وادار کردن جمهوری اسلامی به بازگشت به پای میز مذاکره است اما ما میز مذاکره درباره مسائل گوناگون از جمله هسته ای را چه زمانی ترک کرده بودیم که حالا برگردیم؟

ایشان افزودند: هدف واقعی کسانی که این فرمول تبلیغات سیاسی را دنبال می کنند، تسلیم شدن ملت ایران در پای میز مذاکرات است و ما به آنها می گوییم: شما کوچکتر از آن هستید که ملت مبارز، بصیر و آگاه ایران را در مقابل خواسته های خود به زانو در آورید.

رهبر انقلاب افزودند: مقامات اروپایی همچنان در فضای قرن نوزدهم و دوران زورگویی های استعماری بسر می برند اما بدانند که تسلیم نشدن ملت و مسئولان ایران در مقابل زورگویی ها، همچنان آنان را با مشکلات فراوان مواجه خواهد کرد.

رهبر انقلاب استحکام درونی را موجب قوت و استحکام ظاهری خواندند و افزودند: به علت همین استحکام، امروز سخن نوی جمهوری اسلامی، از جمله مردم سالاری و مقابله با زورگویی، بر حرکت ملتها تأثیرگذار شده و همین مسئله مستکبران را دستپاچه کرده است که این روند به فضل الهی ادامه خواهد داشت. 

ایشان همچنین در بخش دیگری از سخنانشان، مسئولان استان خراسان شمالی را به برنامه ریزی و تلاش مستمر برای ارتقای وضع عمومی استان فراخواندند و افزودند: ظرفیت های خوب انسانی، طبیعی و اقلیمی خراسان شمالی، نشان می دهد این منطقه در صورت "برنامه ریزی، همت و کار بی وقفه مسئولان و همراهی مردم"، میتواند جزو ده استان برتر کشور قرار گیرد و زندگی شایسته ای را برای مردم با ایمان و صادق خراسان شمالی رقم بزند.

رهبر انقلاب، پیگیری مسئولان، تعیین مقطع زمانی مشخص برای تحقق برنامه ها و اولویت بندی را از ضروریات پیشرفت خراسان شمالی برشمردند و افزودند: با توجه به زمینه های مساعد موجود، کشاورزی مهم ترین اولویت این استان است.

حضرت آیت الله خامنه ای یکپارچه سازی زمین های کشاورزی را گامی موثر در پیشرفت استان خواندند و افزودند: "صنعتی و مدرن شدن" کشاورزی و باغداری، ایجاد صنایع تبدیلی و ساختار سازی برای توزیع و بازرگانی، شتاب توسعه استان را مضاعف خواهد کرد.

توجه به صنعت، برنامه ریزی برای استفاده از ظرفیت فراوان گردشگری استان بهره مندی از مزیت قرار گرفتن استان در مسیر میلیون ها زائر حرم امام هشتم علیه السلام، و تمرکز بر مسائل تحقیقاتی و پژوهشی از دیگر نکاتی بود که رهبر انقلاب برای پیشرفت و توسعه خراسان شمالی و حل مشکلات این منطقه به مسئولان توصیه کردند.

در ابتدای این دیدار آقایان:

دکتر عاشوری ـ رئیس دانشگاه فردوسی مشهد و استاد نمونه کشوری

محمود اسدی ـ رئیس شورای اصناف بجنورد

گَلدی آخوند کمالی ـ از بزرگان و متنفذین اهل سنت استان خراسان شمالی

دکتر جعفری ـ آزاده و نماینده مجلس شورای اسلامی

دکتر حجت الله ربانی نسب ـ رئیس مرکز تحقیقات کشاورزی استان خراسان شمالی و پژوهشگر برتر

و احمدی بیغش ـ استاندار خراسان شمالی

بر این محورها و نکات تأکید کردند:

آمادگی همه جانبه مردم استان برای حضور در عرصه های پیشرفت اقتصادی ـ اجتماعی ـ فرهنگی و سیاسی

انتقاد از تغییرات سریع مدیریتی در سطح استان

تخصیص بودجه های تصویب شده برای اشتغال و سرمایه گذاری برای حل مشکل بیکاری

همراهی بازاریان، پیشه وران و اصناف با مردم در قبال بدخواهی های دشمنان

تقویت زنجیره های تأمین و توزیع کالا، ترویج مصرف محصولات ایرانی و ضرورت توجه شهرداریها به گسترش فضاهای تجاری استان

حضور مشتاقانه اهل سنت در مراسم استقبال و دیگر دیدارهای رهبر انقلاب در سفر به استان

تأکید بر برادری و اتحاد شیعه و سنی و مقابله با هرگونه اختلاف افکنی مذهبی و قومی

توسعه متوازن و زیرساختی استان

سرمایه گذاری ویژه در بخش کشاورزی بعنوان یکی از ارکان اقتصاد مقاومتی

توجه به مزیت های کشاورزی استان

تدوین سند راهبردی توسعه استان

پیگیری پروژه های مهر ماندگار، مسکن مهر و مصوبات سفرهای استانی دولت

و تکمیل راهها و محورهای مواصلاتی و پروژه های آب رسانی، گاز رسانی و انتقال برق

موافقین ۰ مخالفین ۰ ۹۱/۰۷/۲۵
عمارها

رهبری

نظرات  (۹)

با سلام وعرض تسلیت به مناسبت شهادت امام جواد (ع)
مایل هستیم تا با شما لینک شویم.
مهدیه منتظران عاشق
www.montazeranashegh.ir
اللهم عجل لولیک الفرج
وب خوبیه ادامه بده
پدر و پسری داشتند در کوه قدم میزدند که ناگهان پای پسر به سنگی گیر کرد. به زمین افتاد و داد کشید: آآی ی ی ی!صدایی از دور دست آمد: آآی ی ی ی! پسرک با کنجکاوی فریاد زد: کی هستی؟ پاسخ شنید: کی هستی؟پسرک خشمگین شد و فریاد زد: ترسو!باز پاسخ شنید: ترسو!پسرک با تعجب ازپدرش پرسید: چه خبر است؟پدر لبخندی زد و گفت: پسرم خوب توجه کن....و بعد با صدای بلند فریاد زد: تو یک قهرمان هستی! صدا پاسخ داد: تو یک قهرمان هستی!پسرک باز بیشتر تعجب کرد.پدرش توضیح داد: مردم میگویند که این انعکاس کوه است ولی این در حقیقت انعکاس زندگی است. هر چیزی که بگویی یا انجام دهی،زندگی عینا" به تو جواب میدهد؛ اگر عشق را بخواهی، عشق بیشتری در قلب بوجود می آید و اگر به دنبال موفقیت باشی، آن را حتما بدست خواهی آورد. هر چیزی را که بخواهی، زندگی همان را به تو خواهد داد .
^^^^^^^^^^^################^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^#####################^^^^^^^^^^^^^^^^######^^^^^^^^^^^^^######^^^^^^^^^^^^^#####^^^^^^^^^^^^^^^^^######^^^^^^^^^^####^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^#####^^^^^^^^####^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^#####^^^^^^####^^^^^####^^^^^^^^^###^^^^^###^^^^^^###^^^^^######^^^^^^^###^^^^^^####^^^^####^^^^^######^^^^^^###^^^^^^^^###^^^^###^^^^^^^####^^^^^^###^^^^^^^^^####^^^###^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^###^^^###^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^###^^^###^^^^##^^^^^^^^^^^^^^^^^##^^^^^###^^^###^^^^###^^^^^^^^^^^^^^^^##^^^^####^^^####^^^^###^^^^^^^^^^^^^^###^^^^###^^^^^###^^^^####^^^^^^^^^^^####^^^^####^^^^^####^^^^#####^^^^^^^#####^^^^^###^^^^^^^####^^^^###############^^^^#####^^^^^^^^####^^^^^###########^^^^^#####^^^^^^^^^^#####^^^^^^^^^^^^^^^^^######^^^^^^^^^^^^#########################^^^^^^^^ تو انجمن کهکشانی ها عضو شوید از تفریح سالم و لذت بخش در تمام ساعت شبانه روز لذت ببرید شعرهای عاشقانهجک و لطیفه سرگرمی های جالب داستانهای بزرگان و خواندنی گفتوگوی آزاد و...خیلی چیزای دیگه رو میتونید اگه عضو شدید ببینید منتظر هستیم مدیریت کهکشانی ها S & H
سلامخسته نباشید من مدیر سایت رنکستان هستم آیا میدانید وبلاگ شما میتواند یک منبع درامد برای شما باشد؟ بله اگر شما آماری بالای 5000 بازدید روزانه داشته باشید به ازای هر بنر که داخل سایت خود قرار میدهید میتونید 20000 تومان دریافت کنیداما توصیه و پیشنهاد ما به شمادر این قسمت ما دو راه برای افزایش بازدید و درآمد زا بودن وبلاگ شما پیشنهاد میکنیممعرفی بنگاه افزایش بازدید رنکستاناین سایت جهت افزایش بازدید کننده سایت های شما طراحی شده و بهترین گزینه برای بالا بردن ترافیک و در نتیجه افزایش رتبه در الکسا و گوگل می باشدشما در این سایت عضو میشوید و به ازای هر سایتی که بازدید میکنید سایت شما یک بار نمایش داده میشود ولی فرق در اینجاست که شما میتوانید در 60 ثانیه 30 سایت همزمان مشاهده کنیدRanKesTan.Irدر ضمن سایت رنکستان یک قسمت دیگر هم دارد با عنوان رنکستان پیشرفتهمعرفی رنکستان پیشرفتهدر این قسمت از سایت شما بعد از ثبت نام و ورود با امکانات زیر روبرو میشوید که هر یک برای افزایش بازدید میباشدتبادل بنرتبادل تبلیغ متنیتبدیل اعتباراتخرید اعتبارفروش اعتبارات بدست آورده وچند امکان دیگهبرای ورود به این قسمت به ادرس زیر برویدRanKesTan.Ir/Proمنتظر حضور گرم شما هستیم
آپلود فایل با سرعت بالا – آپلود فایل تا سقف 60 مگابایت برای هر فایل – دارای پنل کاربری - آپلود فایل با پسوند های ویژه – آپلود فایل با لینک مستقیم – ماندگاری فایل ها آپلود شده برای همیشه– دارای محیطی راحت و امن برای شمابه دنبال بهترین ها باشید تا بهترین شوید
^^^^^^^^^^^################^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^#####################^^^^^^^^^^^^^^^^######^^^^^^^^^^^^^######^^^^^^^^^^^^^#####^^^^^^^^^^^^^^^^^######^^^^^^^^^^####^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^#####^^^^^^^^####^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^#####^^^^^^####^^^^^####^^^^^^^^^###^^^^^###^^^^^^###^^^^^######^^^^^^^###^^^^^^####^^^^####^^^^^######^^^^^^###^^^^^^^^###^^^^###^^^^^^^####^^^^^^###^^^^^^^^^####^^^###^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^###^^^###^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^###^^^###^^^^##^^^^^^^^^^^^^^^^^##^^^^^###^^^###^^^^###^^^^^^^^^^^^^^^^##^^^^####^^^####^^^^###^^^^^^^^^^^^^^###^^^^###^^^^^###^^^^####^^^^^^^^^^^####^^^^####^^^^^####^^^^#####^^^^^^^#####^^^^^###^^^^^^^####^^^^###############^^^^#####^^^^^^^^####^^^^^###########^^^^^#####^^^^^^^^^^#####^^^^^^^^^^^^^^^^^######^^^^^^^^^^^^#########################^^^^^^^^ تو انجمن کهکشانی ها عضو شوید از تفریح سالم و لذت بخش در تمام ساعت شبانه روز لذت ببرید شعرهای عاشقانهجک و لطیفه سرگرمی های جالب داستانهای بزرگان و خواندنی گفتوگوی آزاد و...خیلی چیزای دیگه رو میتونید اگه عضو شدید ببینید منتظر هستیم مدیریت کهکشانی ها S & H
۰۴ بهمن ۹۱ ، ۰۷:۱۱ در راه مانده
سلام و خسته نباشید
من آماده تبادل لینک با وبلاگ شما هستم اگه موافقید در قسمت نظرات وبلاگم آدرس وبلاگ و عنوانی را که میخواهید با آن لینک شوید رو بگید.
آجرک الله
سلام دوست عزیز وب زیبایی دارید به منم سر بزنید و نظرات خودتون رو بگذارید خوشحال میشم از حضور سبزتون اگه با تبادل لینک موافق بودید خبرم کنید تا منم شما رو لینک کنم با تشکر.......

ارسال نظر

ارسال نظر آزاد است، اما اگر قبلا در بیان ثبت نام کرده اید می توانید ابتدا وارد شوید.
شما میتوانید از این تگهای html استفاده کنید:
<b> یا <strong>، <em> یا <i>، <u>، <strike> یا <s>، <sup>، <sub>، <blockquote>، <code>، <pre>، <hr>، <br>، <p>، <a href="" title="">، <span style="">، <div align="">
تجدید کد امنیتی